Powrót po zbiórce dla Zbyszka w Kostrzynie nad Odrą. Oczekuję na pociąg do Rzepina, a następnie do Warszawy i Otwocka. Właśnie rano opiekunka przygotowała mnie do podróży z Otwocka, a teraz już wracam ze zbiórki z powrotem do domu. Kilka lat temu byłem tu