Dziś zbiórka dla Zbyszka w korytarzyku Biedronki. Podziękowania dla pracowników Biedronki oraz ochrony w Otwocku.

Dziś zbiórka dla Zbyszka w korytarzyku Biedronki. Podziękowania dla pracowników Biedronki oraz ochrony w Otwocku.

OSTATNIO DODANE