już za chwilę podróż pod Hotelu Martina Żnina już moja torba jest stylu wózka opiekunka zamocowana jak zawsze a teraz już kolejne kilometry na zbiórkę dla Zbyszka do Bydgoszczy pod Lidla a następnie wieczorem po zbiórce dla Zbyszka podróż do Warszawy Zach

OSTATNIO DODANE