Wczorajszą zbiórkę dla Zbyszka w korytarzyku Biedronki w Otwocku przeprowadziłem dzięki zrozumieniu ze strony pracowników i ochrony.
Podziękowania dla pracowników Biedronki oraz ochrony za umożliwienie zbiórki w korytarzyku mimo dużego mrozu.
Moje podgrzewanie stóp oraz krótki pobyt na mrozie nie jest w stanie ogrzać ciała w takiej temperaturze, szczególnie przy dużym mrozie.
