Previous Next

Już od roku 2025 i na początku tego nowego roku wnioskuję do Rady Miasta Otwocka o lokal komunalny lub socjalny, ponieważ ten, który wynajmuję, nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przedstawiam kilka zdjęć ukazujących niedogodności na w

Już od roku 2025 i na początku tego nowego roku wnioskuję do Rady Miasta Otwocka o lokal komunalny lub socjalny, ponieważ ten, który wynajmuję, nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przedstawiam kilka zdjęć ukazujących niedogodności na wolnym rynku. Łazienka również nie jest dostosowana dla osoby na wolnym rynku pokoju pod osobę niepełnosprawną na wózku.

OSTATNIO DODANE