już po skończonym 33 biegu żnińskim po dziękowania dla organizatorów za co roczne mnie i honorowanie bo biegu żnińskim organizator zbiegu Żnińskiego do wszystkich pakietów dokończył moje ulotki o sparcie ale nie stety nikt na razie nie wspomuk czaly czas

OSTATNIO DODANE